Bet365 SK

Nemecký medzinárodný tím, ktorý získal víťazný gól vo finále Svetového pohára v roku 2014, sa od svojho vstupu do Bayernu v Borussia v Dortmunku nedostal v roku 2013 a bol vyčlenený ako hlavný letný cieľ pre Jürgen Klopp.Mario Balotelli nechcený Milan a na jeho Bet 365 ceste späť do Liverpoolu Prečítajte si viac 23-ročný, ktorý povedal na začiatku minulého roka, že chce hrať viac pravidelne, v pondelok vylial studenú vodu v pohybe, že chce vidieť svoju zmluvu až do jej vypršania v roku 2017 a teší sa na budúcu sezónu pod novým trénerom Carlom Ancelottim, ktorý nahradí Pep Guardiola. “Mám s ním rozhovory [Mario] a Ancelotti , Mario pozná myšlienky Bayernu, “povedal generálny riaditeľ Karl-Heinz Rummenigge pre časopis Kicker. “Všetko bolo jasne a vážne vysvetlené Mario.Vie, čo si myslí klub a čo si myslí nový tréner.Mario musí samo posúdiť, či chce Bet 365 hrať neustále. “Götze, označený za najtalentovanejšieho nemeckého hráča svojej generácie, sa vrátil do fitnes už vo februári po piatich mesiacoch zranenia a urobil 11 začína pre Bayern v Bundeslige a zaznamenáva tri góly. V pondelok sa rozišiel so svojim dlhodobým agentom predtým, ako sa zaviazal k Bayernu, ktorý minulú sezónu získal domácu dvojku. “Teším sa na novú sezónu v Mníchove a urobím všetko preto, aby som bol v prvom tréningu v rámci Carlo Ancelotti,” povedal Götze. Nemecké médiá Bet 365 oznámili, že Ancelotti informoval hráča, že nebude mať žiadnu záruku viac času.

Götze bol zaradený do predbežného nemeckého mužstva pre Euro 2016, ktorý sa začína 10. júna, a národný tréner Joachim Löw sa domnieva, že je najlepší že som zostal v Bayernu. “” Bol som v neustálom kontakte s Marioom a on ma stále informoval, “povedal Low v stredu. “Má dlhý rozhovor s Ancelottim a myslím, že o tom bolo niekoľko falošných Bet 365 SK udalostí, ale tréner nemôže nikdy poskytnúť záruku a povedal Mario, že každý začína od začiatku sezóny pod ním.

Budú čeliť Tranmere 8. júla, Fleetwood 13. júla, Wigan 17. júla a Huddersfield – riadený Kloppovým blízkym priateľom Davidom Wagnerom – 20. júla, predtým, než vyrazia do Kalifornie, kde budú hrať Chelsea a Miláno.  Predsezónne prípravy Reds sa skončili Bet 365 proti Barcelone vo Wembley 6. augusta.

zdroj: Bet365 ( alternativny link ) – stávkové kancelárie