Neobmedzená hra odovzdáva balíček, v ktorom nič nie je nikdy rozbaliť

Ak sú sny splnené potlačené želania, Manchester United je slávne zadarmo, zadarmo, zadarmo! Pretože sa zdá, že už nemajú nejaké sny, čo znamená, že žiadne z ich prianí nebolo naplnené. Zrejme to, čo najviac hlboko túži, je zaklopať loptičku na stranu navždy, alebo aspoň kým sa Marouane Fellaini pripoja k zábave a Wayne Rooney klesne hlboko, aby spustil bodce v obrovskom belgickom všeobecnom smere, otočí každý zápas na deň v driving range alebo nekonečná hra odovzdávať pozemok, v ktorom nič nie je nikdy rozbaliť, žiadne darčeky dokonca záblesky. Canny Louis van Gaal robí tieto priania splnené. Old Trafford sa stal Divadlom plnenia. Zaplaťte 50 libier a buďte radi.

A napriek tomu v stredu večer boli v Old Trafforde ingrati.Mohli by ste povedať rozhnevaný, dokonca aj smutný boos, ktorý sprevádzal posledné píšťanie stretnutia Veľkého pohára s PSV, čo bolo veľa ako schôdzky na pracoviskách na celom svete, mnohí ľudia sa Bet365 bonusovú ponuku snažili dať dojem, že majú niečo užitočné povedať, ale iba ale vždy, keď hľadá mŕtve dôležité.

Pri spravodlivosti voči Rooneymu sa aspoň nepokúsil presvedčiť hráčov, že 0-0 vrt bol krásny triumf, alebo možno to urobil, ale práve zlyhal čo je pre neho to, čo sa v súčasnosti deje. “Musíme získať viac gólov ako tím,” vysvetľuje Rooney, ktorého strana musí získať nepravdepodobné víťazstvo vo Wolfsburgu v poslednom zápase, aby si bola istá, že dosiahne ďalšiu fázu, keď dva z bývalých klubov Van Gaala, Barcelona a Bayern Mníchov, by bol príliš šťastný, keby pozdravil svoj nový tím s tuctom alebo takou srdečnými slapami. “Mám pocit, že sme preukázali nedostatok pokoja, ktorý sa nám pod tlakom veľa času,” pokračoval Rooney predtým, než dodal: “Je to učebná krivka pre nás, ale nemôžeme ďalej povedať, že je to učebná krivka.” : opakovane hovorím, že tá istá tupá vec je dosť básnický spôsob, ako zhrnúť nový prístup Spojov.

V skutočnosti je to trochu drsné.Van Gaal vie, že dokonalosť ešte nebola dosiahnutá. Opakovane vysvetlil, že to, čo United potrebuje, je rýchly útočník – nie ako Ángel Di María, zjavne – niekoho, akým je On, o ktorom United tvrdí, že má záľubu lákať späť do divadla OK, nie úplne úplne splneného. To je jedna chýbajúca zložka v márnom receptúre Van Gaala: hráč tak fenomenálne talentovaný, že dokáže vytvoriť prakticky akýkoľvek napoly pečený plán. Mazaný. LIVE ON BIG WEBSITE

“Milujem dohodu. Kto nemá rád dohodu?Neviem veľa ľudí, ktorí nemajú radi dohodu “- buď Arsène Wenger diskutuje o plánoch na posilnenie strediska Arsenalu v januári, alebo chce kúsok tejto červeno-horúcej dennej akcie BBC.STAMP DUTY

AC Jimbo sa pripojili Philippe Auclair, Iain Macintosh a Simon Burnton pre najnovšie vydanie Futbal Weekly Extraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.FIVER LETTERS

“Re: Shoreditch hipsters vítajúc novinky, že St Pauli získal späť merchandising práva ich logo lebky a krížov “(včerajšie Bitky a Bobs). Môžem byť prvým z 1 057 skutočných fanúšikov futbalových hipsterov, aby som poukázal na to, že táto správa nie je taká dobrá pre východisko Berlína v boji proti zločinu 1 FC Union Berlin (čo si možno pamätáte z obývacej Unibet platobnej metódy miestnosti Svetového pohára alebo ich každoročnej služby vianočnej kariéry)?Únia sa teraz ocitla v situácii, keď má svoj tovar vyrábaný jedným zo svojich konkurentov (keďže St Pauli teraz vlastní Upsolut, výrobného partnera Únie a rozhodol sa ukončiť zmluvu včas). Určite to znamená, že St Pauli by teraz mal byť nenávidený všetkými skutočnými bokmi, ako sú mačacie mačky a výpredaje (a áno, som si vedomý toho, že som prešiel veľmi tenkou líniou medzi posmešňovanými bokmi a robím veľmi bokom “váš tím nie je rovnako cool ako moje a ja som tam bol prvý “argument). Eisern Union! “- Tom Herne.” Niečo ma niekoľko týždňov vyvolalo, keď sa Jürgen Klopp stal manažérom Liverpoolu. Bol som si istý, že som si niekedy predtým videl jeho komediálne poháriky a po tom, ako videl vo filme vo filme Streda, mi to náhle zaskočilo…je to Bofa na pohovke v doktorke Seussovej “Je to vrecko v kapse”.Zdá sa, že Bofa to nezaujíma a ani zrejme podľa Jürgenovho citátu to väčšinou nečiní. “- Paul Snowdon.” Blahoželáme vám k tomu, že nás všetkých bavíme s vašimi predpovede vždy, keď je MBM – získali ste bližšie k výsledku Arsenalu, než editor programu pre Met Police v stredu večer. Spomenúť, že mocní Tonbridge Angels porazili Políciu 3-0, sa môžu zdať churlish. Potom znova…”- Ian Sargeant. Fotografia: Ian Sargeant

“Celý týždeň som si vymýšľal mozgy, aby som sa pokúsil vytvoriť vtipný e-mail s cieľom získať kópiu Relationship Destroyer 2016.Bohužiaľ to bolo všetko pre nič, pretože aj keby The Fiver over-lords mali považovať jeden z mojich e-mailov za postačujúce na to, aby vyhrali hru, už by som to nemohol hrať, čo som so mnou vyčaroval vlastné oči vonku počas Manchesteru United Veľký pohár remíza s PSV “- Adrian Foster.

” Re: archaické detské futbalové pravidlá (Fiver písmená passim). Na základnej škole vždy, keď som urobil výstrel alebo vôľu na tvár (čo sa stávalo pomerne často), aby ma zabránili v plaču a uľahčili bariéru zosmiešňovania súperov, kolegovia spoluhráči by kričali “Veľké záhlavie!” bez ohľadu na to, kde sa lopta dostala alebo za akých okolností došlo k nárazu.Aby som zabránila plaču, kedykoľvek som čítal ďalšiu nudnú detskú futbalovú anekdotu / pravidlo, mohol by Fiver pridať “Veľkú hlavičku!” Na konci, aby utišil bolesť? “- Nick Crossley. bol dieťa “trest alebo cieľ” pravidlo bolo vždy zrušené, ak uvedené tresty nevedú k cieľu “Je to moja guľa a ja som si doma pravidlo”, alebo “kopnúť loptu pod najbližšími auto v pokoji vládnuť ‘. Určite sponzorov sen na Euro 2016 na koleso na auto pre všetkých vidieť, zatiaľ čo Wayne Rooney sa snaží dostať loptu pod Ford Capri “- Simon Withey.” “Keď hovoríme o manéžiach školských detí, “bol môj osobný favorit. Často by to bolo, keby sme počas obeda hrali ročnú skupinu o niekoľko rokov mladšiu ako nás.Mal sklon byť podnecovaný, keď mal najmenší hráč na ihrisku loptu; jeden z “starších chlapcov” by kričal “PRISONOVÉ PRAVIDLÁ!” a všetko peklo by sa uvoľnilo a bolo by to minimálne voľné pre všetkých so žalúdočnými vysokými dvoma nohami. Nezákonné? Možno. Bežný útok? Pravdepodobne? Skvelá zábava? Absolútne “- Alex Whitehouse.

” Re: Zámečníci v Kyjeve zatvárajú vstupy na štadióne Dynamo Kyiv “(včera sú to Bits a Bobs). Boli všetci miestni zvárači zaneprázdnení? “- Alex Metcalfe (a iní). Je pravdepodobné, že ak čítate tento čajový futbalový e-mail, takmer určite je jeden. Ale nebojte sa – ak by ste chceli nájsť priateľstvo alebo lásku, zaregistrujte sa tu, aby ste si prezreli profily takého druhu erudovaného, spoločenského a priateľského ľudu, ktorý by zvyčajne nesníval o tom, že by s vami ísť von.A nezabudnite, že to nie je odmietnutie, ktoré vás zabije, je to nádej. BITS AND BOBS Rémi Garde odštartoval Union Jack Grealish z tímu Aston Villa, ktorý stratí 2: 0 doma do Watford v sobotu po tom, ako bol stredopoliar videný a tešil sa na módnom Manchesterskom nočnom mieste po štyroch storočných stratách v Evertone, namiesto toho, pravdepodobne by sa biť s bambusovými palicami ako dobrý chlapec. “Toto nie je profesionálne. Nie je to, čo sa od mojich hráčov očakáva, “zavrčal Garde.Facebook Pinterest “GETLIVE v poriadku.” Fotografia: Neville Williams / Aston Villa FC cez Getty Images

“Porážka ako sobota [proti Barcelone] by mal akýkoľvek tréner trepal v jeho topánkach, ako sa vyriešiť a prekonať takýto druh situácie, je to vy “- bývalý útočník Valencie Mista píše otvorený list Rafa Benítezovi, erm, na osobnej webovej stránke Rafa Beníteza, chváliť trénera Realu do neba.

Etická komisia Fify darovala 48 hodinám 16 000 hodin, ktoré boli v minulých rokoch rozdávané veľkým sýrom vo veľkých sýtoch.

Kelvin Thomas dokončil svoje prevzatie Northampton Town.

Joe Hart podstúpi sken, aby zhodnotil, ako sa jeho štepenie stotožnil po tom, čo bol nahradený Manchester City 1-0 Big Cup porážkou v Juventuse. “Dúfame, že ho nestratíme, ale ak z nejakého dôvodu nemôže hrať, mám dôveru v Wi11y Caballero,” povedal Manuel Pellegrini. “A Chelsea’s Plain Old John Terry a Branislav Ivanovic sú na 55 -man shortlist pre najlepšie Fifpro na svete XI, ktorý je vhodný pre chuť, ak nič iné. STÁLE CHCETE VIAC?

Naši futbaloví spisovatelia kontrolujú bežcov a jazdcov v Premier League a preteky pre Európu .

Simon Burnton a Jacob Steinberg si tento týždeň prezerajú veľký pohár, aby ste nemuseli mať bublinu Barcu, rozpačitú Real a neopatrnú Casillas. Jonathan Wilson sa ponorí do svojho obrovský futbalový mozog a dosiahol tesnú minulosť taktickej analýzy sezóny 1939-40 BSK Beogradu, ktorú dlho uchováva, a prináša vám prehľad o piatich strašných obranných tituloch, od Manchester City v roku 1938 po Nasty Leeds v roku 1993.

Prečítajte si výpis z hry Davidovi Goldblattovi “Hra našich životov”, prieskum futbalu v pos t-Thatcherovej éry, ktorá práve získala gong Športovej knihy roka William Hill.

Fiverov holandský bratranec, pestujúci tulipány, Edam-chomping Henk van der Layd Bakk Zbytočné samohlásky Fiiiver, nebol na videu o histórii PSV Eindhoven.Našťastie Martino Simcik Arese bol.

Oh, a ak je to vaša vec…môžete sledovať veľké webové stránky na veľké sociálne FaceSpace.SIGN UP k FIVER

Chcete vlastnú kópiu našej voľnej čaj-včas (ish ) e-mail odoslaný priamo do doručenej pošty? Zastavila sa vaša pravidelná kópia? Kliknite sem a zaregistrujte sa. HAPPY TURKEY DEY