Unibet športove stávky

Unibet športove stávkyTichý protest Colin Kaepernick, ktorý začal pred viac ako mesiacom, sa stal plným pohybom. V nedeľu sa široký prijímateľ Washingtonu DeSean Jackson stal posledným športovcom, ktorý vydal vyhlásenie o policajných vraždách. Riskuje pokutu z NFL a možno aj výraznejší trest tým, že nosí špeciálne topánky maľované žltou opatrnou páskou pre domácu hru Unibet športove stávky proti tímu proti Clevelandu.Colin Kaepernick kritici ignorujú cieľ jeho protestu | Bryan Armen Graham Prečítajte si viac

Pravidlá NFL zakazujú hráčovi nosiť topánky, ktoré nie sú čierne alebo biele s tímovou farbou.

Spoločnosť TMZ oznámila v sobotu popoludní , TMZ uviedla, že boli vyrobené Marcusom Riverom, umelcom, ktorý sa nazýva SolesBySir.Jackson, ktorý vyrástol v južnom centrálnom Los Angeles, povedal TMZ, že opatrná páska má znamenať všetky upozornenia, ktoré videl v okolí policajných scén.

policajnú brutalitu v našom černošskom spoločenstve…a ako mladý čierny vodca s javiskom a platformou, začína som si uvedomovať, že pomáha zabrániť týmto vraždám a dúfam, že dostanem spravodlivosť týmto policajtom, ktorí vzali život nevinných ľudí “, povedal Jackson TMZ.

Tiež povedal, že prichádza s “hlavným plánom na Unibet športove stávky začatie pohybu.”

Po vystúpení na zahrievanie v topánkach vydal Jackson vyhlásenie tím, ktorý udeľoval viac zmierlivého tónu. “Dnes je začiatok mojej snahy byť súčasťou riešenia a začať dialóg o nezmyselných zabíjaniach oboch občanov a polície,” povedal Jackson. “Rozhodol som sa dnes nosiť tieto predmety v pre-hre, aby som použil mojej platformy ako profesionálny športovec, ktorý by mohol pridať k tejto diskusii.Nie je to žiadny protest proti dobrým mužom a ženám v oblasti presadzovania práva v tejto krajine. Chcem len vyjadriť svoje znepokojenie mierovým a produktívnym spôsobom o otázkach, ktoré v súčasnosti ovplyvňujú túto krajinu. “Niekoľko tímov NFL dostalo od Unibet športove stávky policajných oddielov, ktoré protestujú proti protestom hráčov. Niektorí dokonca vyhrážali, že vytiahnu bezpečnosť z NFL hier, hoci to ešte neurobilo.

“Podporujeme DeSean aj komunitu pre presadzovanie práva,” uviedlo tímové vyhlásenie. “Máme veľký rešpekt voči presadzovaniu práva a obetám, ktoré každodenne robia, aby chránili a slúžili našim spoločenstvám.Naďalej máme otvorený dialóg s našimi hráčmi o otázkach, ktoré sú pre nich dôležité, a podporujeme ich úsilie o uvedenie týchto otázok do povedomia o zodpovednosti. ”

Jackson je jedným z najvýznamnejších hráčov aby sa pripojili k Kaepernickovi v rozprávaní o policajných streľbách. Taktiež sa rozhodol urobiť svoje vyhlásenie Unibet športove stávkyprostredníctvom topánok ako sedením alebo kľačaním pre národnú hymnu, ako to robili Kaepernick a iní. Pri používaní svojich topánok je Jackson tiež jedným z prvých, kto odmieta ligové pravidlá tým, že nosí oblečenie, ktoré počas protestu vyvoláva protest.

more: Unibet športove stávky