Internetové stávkové kancelárie

bonus na kurzové stávkyAndre Gray, hlavný útočník Burnley sa má až do 6pm budúcu stredu v reakcii na pochybenia poplatku vydaného futbalového zväzu týkajúce sa homofóbnych, sexistických a rasistických tweetov od roku 2012. Mal by byť prijatý náboj, Gray mohol Bet365 stávkové kancelárie byť pozastavený a / alebo pokutovaný.

Jeden tweet od 25-ročného útočníka, potom hral za non-ligy Hinckley Town, zdalo sa prehliadať zabíjanie homosexuálov, ale Gray od tej doby sa ospravedlnil, vyhlasovať, že on je teraz iný človek tomu, kto posielal správy pred štyrmi rokmi.

“Našťastie nie som chlapec som bol vtedy,” povedal vo svojom stávkové kancelárie vyhlásení, ale to sa ešte len uvidí, či FA bude považovať kombináciu ospravedlnenie a návrh, že je zmenený človek ako poľahčujúci faktor v tomto prípade.V júni Chris Stokes, obhajca Coventry, obdržal FA jeden-zápas zákaz pre vytvorenie internetové stávkové kancelárie homofóbneho komentára na Twitter. Stokes používal termín “fagoty” 2. mája počas zápasov Chelsea v Premier League s Tottenhamom, neskôr ho odstránil a ospravedlnil sa. Neskôr pripustil porušenie pravidiel FA týkajúcich sa používania stávkové kancelárie sociálnych médií a okrem zákazu bol nariadený navštevovať vzdelávací kurz FA, pokutu 1000 libier a upozornil na jeho budúce správanie.

Gray’s posts opäť sa objavil minulú sobotu a zasiahol titulky, keď strelil proti Liverpoolu, aby pomohol Burnleymu vyhrať 2: 2 v Turf Moor. Jeden tweet čítal: “Je to mňa alebo sú tam všade homosexuáli? #Burn #Die #Makesmesick. ”

” Našťastie veľa sa zmenilo v mojom živote odvtedy.Počas posledných štyroch rokov som zažil veľa vecí a musel som v mojom živote prevziať zodpovednosť za mnohé stávkové kancelárie veci, ktoré mi odvtedy umožnili vyspelosť a rast ako osoba.

“Mám veľa ľutuje, že som urobil v minulosti veľa vecí a uvedomil som si, že som urobil niekoľko veľkých chýb, nič viac ako tieto tweety, ale chcel by som zdôrazniť, že som pracoval neuveriteľne ťažko, aby som úplne premenil svoj život od že čas.

“Aby som objasnil, nedržím presvedčenia napísané v týchto tweets vôbec. Môžem uistiť, že nie som absolútne homofóbne a ako som už povedal, môžem sa len ospravedlniť a požiadať o odpustenie komukoľvek, koho som urazil.Našťastie nie som ten chlap, ktorého som bol, a bude aj naďalej tvrdo pracovať tak na ihrisku, ako aj mimo ihriska, aby sa stávkové kancelárie stala lepšou osobou. ”

Vyhlásenie z Burnleyho uviedlo, že klub” neschvaľuje žiadne diskriminačné správanie zamestnancom “. Dodal: “Ako uviedol Andre vo vyhlásení na svojom osobnom účte, ide o sociálne príspevky pred štyrmi rokmi av tomto období úplne zmenil svoj život. Hráč sa tiež Bet 365 ospravedlnil a poprel, že je akokoľvek tvarovaný alebo formovaný, homofóbny. “Andre Gray ľúto pre stávkové kancelárie homofóbne tweet, ktorý vyzýva homosexuálnych ľudí, aby” zhoreli a zomreli “Prečítajte si viac