Jürgen Klopp nevylučuje návrat Bet365 do konca sezóny

Jürgen Klopp odmietol vylúčiť Divock Origi počas zostávajúcej sezóny Liverpoolu aj napriek tomu, že útočník v štýle utrpel poškodenie členku pred Evertonom.

Očakáva sa, šesť týždňov so zranením utrpel v dôsledku Ramiro Funes Mori faul v stredu derby.21-ročný bude dlhšie, ak sa rozhodne, že potrebuje Bet365 operáciu. Liverpool Divock Origi čelí šiestim týždňom s poranením členku Čítajte viac Klopp však verí, že existuje šanca Origi ktoré sa konajú pred koncom kampane – 18. mája by sa mal Liverpool dostať do finále Ligy Európy v Bazileji – ale nebude riskovať kondíciu útočníka.

“Je to vážne, ale vyskúšame všetko” Povedal manažér Liverpool. “Sezóna sa neskončila bez toho, aby hráča bralo žiadne riziko. Som dosť dlho, aby som vedel, že sme všetci odlišní, všetci jednotlivci, takže nemusíme robiť žiadne všeobecné veci. Musíme s ním pracovať a Bet365 promočné akcie vidieť, čo sa stane. Je to isté s Emre Can.

“Dlho som mal ACL a hral som po štyroch mesiacoch.Nikto nemohol uveriť, že to fungovalo, ale nikdy som nemal problém. Prečo by sme mali povedať, že sezóna skončila, keď stále veríme, že môže byť niekoľko zápasov? “Manažér Liverpoolu pravdepodobne Bet365 urobí niekoľko zmien proti Newcastle United v sobotu v semifinále Europa League na Villarreal vo štvrtok. Rafael Benítez bude od druhého súťažného vystúpenia v Anfieldu, keď odišiel z klubu v roku 2010, a Klopp dúfa, že manažér, ktorý získal víťazstvo v Ligu majstrov, dostane príjemný rozhovor.

Dodal: “Poznám ho. Mám rád Rafa. Stretli sme sa niekoľkokrát na stretnutiach Uefa. Mám ho naozaj rád. Z môjho pohľadu, ak chce niekto oslavovať spomienky na hra Istanbulu, sú veľmi vítané. Tak by som pozdravil dobrému starému priateľovi. Nikto nesmie ignorovať Bet365 bonus na kurzové stávky tento nádherný moment. Robte to, čo cítite. “